چگونه دیپلم بگیریم ؟

آموزش دیپلم گرافیک
 مهارت گرافیک رایانه ویژه متقاضیان دیپلم گرافیک رایانه
این رشته از  رشته های مهارتی هنر  شاخه کاردانش آموزش و پرورش است. این دوره برابر با 42/5 واحد دروس مهارتی بوده و دارای ارزش کاربردی هنری می باشد. در این رشته دانش آموزان با اصول طراحی گرافیکی سیاه و سفید و رنگی، کاربرد رنگ شناسی، آشنایی با اینترنت، نظارت چاپ، فرم بندی لیتوگرافی آشنا  می شوید . با گذراندن این مهارت و ارائه واحدهای عمومی می توانید دیپلم رسمی از آموزش و پرورش بگیرید.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید 44956500  و 44956493

افرادي كه قصد تسريع در دريافت ديپلم رسمي آموزش و پرورش دارند مي بايست به طور همزمان در مراكز آموزش از راه دور و يا مدارس بزرگسال ثبت نام نموده و دروس عمومي باقيمانده را تا پايان دوره مهارتي به اتمام برسانند. دارندگان مدرك قبولي سال سوم نظام قديم يا دوم نظام جديد كه دروس عمومي را قبلاً گذرانده‌اند نيازي به گذراندن دروس عمومي ندارند. دانش آموزانی که نیاز به گذراندن واحدهای عمومی دارند برای دیدن لیست واحدهایی عمومی که باید بگذرانید اینجا را کلیک کنید.
پس از اتمام دوره مهارت جهت صدور ديپلم، ثبت نام در يكي از مراكز آموزشي بزرگسالان الزاميست. جهت ادامه تحصيل در دانشگاه علمي كاربردي و آزاد نيازي به گذراندن دوره پيش دانشگاهي نمي باشد. جهت ادامه تحصيل در دانشگاه در ساير رشته‌ها و در مقطع كارشناسي گذراندن پيش دانشگاهي الزاميست.
پس از گذراندن این دوره  می توانید در شرکتهای تبلیغاتی، دفاتر فنی،  انتشارات و دفاتر چاپ و لیتوگرافی مشغول به کار شويد بازار کار گرافيک زياد است و  افراد زیادی در این رشته فعال هستند ولی همچنان گرافیست خوب کم است!

 جهت کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید 44956500  و 44956493

با گذراندن این دوره تخصصی دراین مرکز  ، بازار کار در انتظار  شما خواهد بود. کیفیت آموزش متفاوت و یادگیری فوت و فن کار در این دوره ها شما را  آماده شغل گرافیک می نماید.
همچنین می توانید از طریق روش پودمانی و بدون کنکور  پس از اخذ دیپلم گرافیک به دانشگاه علمی کاربردی وارد دانشگاه شوید و تا مقطع فوق دیپلم تحصیل کنید .
علاوه بر  این آموزشگاه طرحستان با تجربه چندین ساله در ارائه دوره های گرافیک رایانه ویژه بازار کار با تلفیق مباحث کاربردی در این دوره آن را کاملا متمایز از دوره های مشابه نموده است.
اين رشته بيشتر مخصوص كساني هست كه به كارهاي هنري علاقه مند باشند . بازار كارش هم بستگي به خود فرد دارد چون هرچه فرد مهارت بيشتر در كار عملي كسب كند كار بيشتری خواهد گرفت .
 
 
دیپلم رسمی وزارت آموزش و پرورش  را چگونه بگیریم
فرمایش علی (ع): فرصتها همچون عبور ابرها می گذرد، بنابراین فرصتهای نیک را غنیمت بشمارید.
قابل توجه دیپلم ردیها- ترک تحصیلی ها و سیکلها در استان تهران
همین امروز برای اخذ مدرک دیپلم رسمی گرافیک رایانه اقدام کنید.
تنها با گذراندن 42/5 واحد گام اصلی را برای گرفتن دیپلم بردارید.

عنوان درس کد استاندارد ارزش واحد
طراحي گرافيكي سياه و سفيد 01/8-83-ف،هـ 4
طراحي گرافيكي رنگي 01/9-83-ف،هـ 3
كاربر رايانه 11/3-83-ف،هـ 5
تايپ رايانه 11/4-83-ف،هـ 2/5
گرافيك رايانه 11/8-84-ف،هـ 28

 
پيش نياز: داشتن  مدرك سيكل و عدم اشتغال به تحصيل در مدارس روزانه براي شركت در اين دوره الزامي است.

Copyright © 2015 Persian010 | Designed by Persian010